İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi
İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi

İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi (16)

Marka : ICTSERT
Fiyat : ₺450,00  + KDV
KDV Dahil : ₺540,00

Bu Eğitim Programı; ICTSERT Danışmanlık ve Eğitim tarafından geliştirilen  sertifikalı bir eğitim programıdır. 

Eğitimler Baş Denetçi Belgeli Eğitimciler Tarafından verilmektedir.

İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitim Programı

İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimi  online olarak sunulan videolu bir eğitim programdır.  
İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimi; Eğitimi satınaldıktan sonra sizler için tanımlanmış eğitim platformu alanından  Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak konu ile ilgili hazırlanmış olan Eğitim videolarını izleyebileceğiniz ve bölüm sonlarında Eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözme fırsatı bulabileceğiniz bir eğitim programıdır.
İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimi; Özel Kurs ve Seminerlere katılmaya fırsatı veya zamanı olmayan müşterilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır. 

İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimini istediğiniz tarihlerde istediğiniz zamanlarda ara vererek katılabilmektesiniz. Kaldığınız bölümden eğitime devam edebilirsiniz.

Bu Eğitimin 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir. 

Eğitimin Amacı

İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimi programı ile hedeflenen ana amaç iş yerinde insanların kurallara uygun olarak yönetilmesi ve yönlendirilmesi ile ilgili dikkat edilmesi gereken temel öğelerle ilgili bilgi vermeyi amaçlayan bir eğitim programıdır.

Eğitimin Değerlendirme Yöntemi

Katılımcının ilgili videoları izleme durumu, sitede kalma online olma durumu ve bölüm sonu değerlendirme testlerine verdiği cevaplar ve eğitim sonu değerlendirme sınavlarına ilişkin alınan veriler, katılımcı bazında kaydedilir ve çıktı izlenir. Bölüm sonu değerlendirme sınavlarından geçme puanı %50 (her bir test için maksimum 3 kere girilebilir), Eğitim sonu genel değerlendirme sınavı geçme puanı %70 dir.(Her bir test için maksimum 3 kere girilebilir)

Eğitiminin Süresi

Eğitim Videoları Süresi: 1 ders 45 dakika eşdeğer cinsinden Toplam videoların süresi 2 Saattir. 
Videoların tamamı 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır.
Videoları günün 24 saati içerisinde istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.
Eğitimvideolarını istediiniz şekilde durdurabilir bir sonraki girişte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Sertifikalandırma 
Sertifika Durumu: Sertifikalar Eğitim Tamamlandıktan Sonra Kargo ile Katılımcının Belirttiği adrese Alıcı Ödemeli gönderilir.

Sertifika Geçerlilik Durumu

Sertifikalar Kamu ve Özel sektör firmaları tarafından geçerli olarak kabul edilmekte olup herhangi bir akreditasyona sahip değildir.

Eğitim Sonunda 1 adet 

  • İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Eğitim Sertifikasına  sahip olmaktasınız.

 

Eğitim Sonunda verilen Sertifika örneğine aşağıdaki resimlere tıklayarak inceleyebilirsiniz

 

 

Eğitime ait demo örneği izleyebilirsiniz.

 

Etiketler
İş ve, İş ve İnsan, İş ve İnsan İlişkileri, İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi, İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Online, İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi, İş ve İnsan İlişkileri Yönetimi Eğitimi, İş ve İnsan İlişkileri Online, İş ve İnsan İlişkileri Online Eğitimi, İş ve İnsan İlişkileri Eğitimi, İş ve İnsan Yönetimi, İş ve İnsan Yönetimi Online, İş ve İnsan Yönetimi Online Eğitimi, İş ve İnsan Yönetimi Eğitimi, İş ve İnsan Online, İş ve İnsan Online Eğitimi, İş ve İnsan Eğitimi, İş ve İlişkileri, İş ve İlişkileri Yönetimi, İş ve İlişkileri Yönetimi Online, İş ve İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi, İş ve İlişkileri Yönetimi Eğitimi, İş ve İlişkileri Online, İş ve İlişkileri Online Eğitimi, İş ve İlişkileri Eğitimi, İş ve Yönetimi, İş ve Yönetimi Online, İş ve Yönetimi Online Eğitimi, İş ve Yönetimi Eğitimi, İş ve Online, İş ve Online Eğitimi, İş ve Eğitimi, İş İnsan, İş İnsan İlişkileri, İş İnsan İlişkileri Yönetimi, İş İnsan İlişkileri Yönetimi Online, İş İnsan İlişkileri Yönetimi Online Eğitimi, İş İnsan İlişkileri Yönetimi Eğitimi, İş İnsan İlişkileri Online, İş İnsan İlişkileri Online Eğitimi, İş İnsan İlişkileri Eğitimi, İş İnsan Yönetimi, İş İnsan Yönetimi Online, İş İnsan Yönetimi Online Eğitimi, İş İnsan Yönetimi Eğitimi, İş İnsan Online, İş İnsan Online Eğitimi, İş İnsan Eğitimi, İş İlişkileri, İş İlişkileri Yönetimi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR